در طراحی دکوراسیون طلا فروشی به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

در مطالب قبلی شما را با نکات مهمی در خصوص طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون طلا فروشی آشنا خواهیم کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا ترفند هایی در چیدمان و جذابیت دکوراسیون طلا فروشی را به شما معرفی کنیم.

مهم ترین ترفند ها در دکوراسیون طلا فروشی

رنگ زدن دیوار

نقاشی یک طرف فروشگاه شما برای خدمت به عنوان دیوار لهجه، نه تنها چشم را به خود جلب می کند و باعث جذب مشتری می شود، بلکه باعث می شود فروشگاه شما بزرگتر به نظر برسد. ایجاد دیوار لهجه همیشه نیازی به نقاشی نیست، سعی کنید پارچه های رنگی یا چاپی روشن یا حتی کاغذ دیواری را قرار دهید تا به همان اثر فضای ضبط برسید. با استفاده از رنگهای خنثی مبلمان و کف آن را با بقیه فروشگاه مطابقت دهید.

تنظیم نور

با تعویض لامپهای مغازه شما فوراً تن به فروشگاه شما تغییر می کند. برای فروشگاه های خرده فروشی قدیمی، ارتقاء طراحی روشنایی می تواند ظاهر کلی آن را بدون نیاز به هزینه زیادی بهبود بخشد. برای ایجاد لهجه ها و نکات برجسته جالب توجه و جذاب خود را در فروشگاه مورد نظر خود قرار دهید. در عکس بالا، طراح از رینگ های دوچرخه قدیمی به عنوان پایه لوستر استفاده کرده است.

اضافه کردن آینه فروشگاه را بزرگ تر نشان می دهد.

در صورت استفاده صحیح، آینه ها می توانند یک فضای کمی محدود به وجود آورند و باعث بازتر و بزرگتر شدن آن شوند. در نظر بگیرید که یک آینه بزرگ در کنار پنجره را با زاویه مناسب تنظیم کنید تا منعکس کننده فضای بیرون باشد. همچنین می توانید برای پوشش فضای قفسه از آینه ها استفاده کنید و مشتریان می توانند از آن برای امتحان کردن لوازم جانبی استفاده کنند.

برای فروشگاه هایی که به دنبال طراحی مینیمالیستی هستند، استفاده از شیشه به عنوان تقسیم کننده و قفسه می تواند ظاهر کلی را تأکید کند. این امر به محیطی تمیز و بدون درهم و برهم می افزاید که باعث می شود فضا بزرگتر از آنچه در واقع است، به نظر برسد. فروشگاه را با نورپردازی استراتژیک برجسته کنید تا توجه بیشتری به محصولات برجسته خود داشته باشید.

پخش موزیک

وقتی صحبت از طراحی فروشگاه های خرده فروشی می شود، مهم است که موسیقی، حجم و چگونگی صدا در اطراف فروشگاه را نیز در نظر بگیرید و روی مشتری تأثیر بگذارید. تحقیقات ثابت کرده است که موسیقی پس زمینه تأثیر مستقیمی بر رفتار خرید دارد، بنابراین چیزی است که صاحبان مشاغل باید همیشه در خاطر داشته باشند. بلندگوهای بلوتوث راه حل ایده آل برای ایجاد یک محیط خرید دلپذیر برای خرده فروشی ها و مشاغل کوچک است.

برای طراحی دکوراسیون طلا فروشی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره طراحی داخلی و دکوراسیون طلا فروشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 − ده =